12 vjet Prodhues i rakordave profesionale

Prodhuesi i rakordave Viga

E-mail: info@vigafaucet.com

Tel: + 86-750-2738266

PSE NA ZGJODHET NE ?

Prodhuesi profesional

Me 12 vjet përvojë, ne jemi te specializuar në zhvillimin, projektimin, prodhimin dhe shitjen e rakord banjo, rubinet i kuzhinës dhe pajisje banjo

Cilësia e certifikuar

Ne kemi marrë çertifikime të ndryshme siç janë cUPC, CE, ISO9001, BSCI, TISI. Ne jemi profesionist prodhuesi i rubinetit, ne vazhdojmë çdo hap pas rregulli dhe cilësia jonë fiton besimin e klientit.

Tregtia globale

Ne marrim pjesë në ekspozita të ndryshme si Panairi i Kantonit, Shanghai Banja dhe Ekspozita e Kuzhina (KBC), Ndërtimi Ndërkombëtar i Ndërtimit në SH.B.A., IDEOBAIN në Paris. Ne krijuam zëvendësimin e biznesit me klientë nga mbi 70 vende.

Zgjidhje me shumicë dhe pakicë

Ne partner me Alibaba dhe Amazon për të krijuar një larmi platformash B2B dhe B2C. Ne kemi aftësinë për të ndihmuar klientin tonë për të fituar modalitetin e shitjeve të ndryshme.

Rreth nesh më shumë

Kaiping Kopshti Qyteti Sanitar w Gardenre Co, Ltd (markë VIGA), e themeluar në vitin 2008, e vendosur në qytetin Shuikou, Kaiping City, ku njihet si "Mbretëria e Hidraulikëve dhe Sanitarëve" në Kinë. Me një përvojë të pasur në fushën e zhvillimit, projektimit dhe prodhimit të rubinetave, është një prodhues profesional për të prodhuar rubinete komerciale dhe civile dhe aksesorët e tij.

Produktet arritën në më shumë se 60 seri, të cilat përfshijnë lloje të rubinetave, të tilla si Rakordat e lavamanit për banjë, rubinetat e kuzhinës, rubinetat e dushit, rubinetat e vaskës, kolona e dushit, aksesorët e banjës dhe aksesorët e dushit etj. Produkte mbulojnë mikserin e nxehtë dhe të ftohtë, rubinetat e serisë së vetme të ftohtë dhe seritë termostatike, pajisje çeliku inox 304, banjo, etj.

Në 12 vitet e kaluara, VIGA vendosi marrëdhënie të mira biznesi me tregtarët, ndërtuesit, shitësit me pakicë dhe fabrikat në më shumë se 70 vende. Kryesisht treg në Evropë, Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Azi, etj. Prodhimi i produkteve me cilësi të lartë dhe konkurruese, VIGA gjithmonë i përmbahet qëllimit për të ofruar shërbimin më të mirë dhe produkte të mira për klientët.

Integriteti, Pozitiviteti dhe Inovacioni janë koncepti kryesor që VIGA gjithmonë ka qenë aderuese deri tani që nga themelimi. Për të ofruar klientëve me shërbim të ngrohtë dhe të zhytur në mendime dhe produkte me cilësi të lartë është qëllimi i vazhdueshëm i VIGA-s. Në të njëjtën kohë, kompania do të kapë pulsin e kohës dhe do të shkojë drejt skenës botërore nga imazhi i markës së pjekur të ndërmarrjes së qëndrueshme.

,